Penziony a chalupy v Táboře, chaty, ubytování, dovolená 2022 Tábor a okolí

Rybníky, ale také historická centra. Velmoži z rodu Rožmberků nabízí věčně živý odkaz Českého Krumlova nebo Jindřichova Hradce. Když se řekne Jihočeský kraj a historie, nezapomeňme na Tábor!

Těšíte se na dovolenou a odpočinek? Projděte si naši nabídku chat, chalup a penzionů a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.

Rozhodli jste se strávit vaši letošní dovolenou v Česku? Dovolená v Čechách, to je jistota, která vás nezklame. Poznávejte nová a krásná místa po celé České republice. Vyberte si některé z ubytování v různých krajích a užijte si příjemně strávenou dovolenou s vaším partnerem nebo s celou rodinou. Na jednom místě naleznete přehledně seznam ubytování. Stačí jen zvolit kraj a už můžete vybírat. Zavítat můžete i k našim sousedům. Kromě dlouhé řady atraktivních lokalit si můžete zvolit i třeba Slovensko.<< < 1 > >>

Chata U Leona - ubytování  Černýšovice

Chata U Leona - ubytování Černýšovice

Černýšovice

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
Lokalita: Jižní Čechy
od 8400,-Kč / 7 nocí / objekt
Kapacita ubytování: Max. 4 osob, 2 pokoje

 

Užijte si historický Tábor, park Kotnov nebo řeku Lužnici. Prohlédněte si malebné městečko Planá nad Lužnicí a zajděte na Kozí Hrádek, kde kázal i Jan Hus.

Chata stojí na vlastním pozemku o rozloze přibližně 450 m2, který je celý oplocen. Chata se skládá z plně vybavené kuchyňky v přízemí, obývacího pokoje v suterénu (rozkládací pohovka na spaní pro dvě osoby, křeslo, krb), kde se nachází i malá koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V podkroví je umístěna ložnice-podesta. Chata je určena k ubytování max. 4 o

...více

Chata  - ubytování  Sezimovo Ústí

Chata - ubytování Sezimovo Ústí

Sezimovo Ústí

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
Lokalita: Jižní Čechy
od 9030,-Kč / 7 nocí / objekt
Kapacita ubytování: Max. 5 osob, 2 pokoje

Ubytování v Sezimově Ústí v Jihočeském kraji, mezi městy Tábor a Planá nad Lužnicí.

Koupaliště Pohoda, rybníky Šebor, Jordán či pískovna Karvánky, milovníci vody se budou cítit báječně. Výlet nabízí i Český Krumlov, Třeboň a Jindřichův Hradec.

Objekt se nachází v chatové osadě, cca 100 m od řeky Lužnice. Osadu obklopuje les. Příjemnou procházkou je dostupné město Sezimovo Ústí. Chata stojí na vlastním oploceném pozemku. Přízemí objektu disponuje společenskou místností, kuchyňským a jídelním koutem a koupelnou s toaletou. V podkroví jsou umístěny dvě ložnice a toaleta. Na pozemku je klientům k dispozici po

...více


Chata S rybolovem - ubytování  Košice

Chata S rybolovem - ubytování Košice

Košice

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
Lokalita: Jižní Čechy
od 13531,-Kč / 7 nocí / objekt
Kapacita ubytování: Max. 6 osob, 2 pokoje

Chata se nachází v malebné krajině jižních Čech, přímo na hrázi rybníka, který romantickou atmosféru zdejšího místa ještě více umocňuje.

Užijte si koupaliště v Plané nad Lužnicí nebo Sezimově Ústí, hrad Kotnov u Tábora nebo Husitské muzeum. V plánu může být i vápencová jeskyně Chýnov!

Chata stojí na vlastním neoploceném pozemku na samotě na břehu rybníka. Objekt se skládá ze dvou chat. V hlavní (větší) chatě je k dispozici zastřešená terasa s posezením, společenská místnost s kuchyňkou, koupelna s toaletou a podkrovní ložnice (snížený trop) pro 4 osoby, která je přístupná po mlynářských schodech. Vedlejší (menší) chata nabízí ložnici pro

...více

Chata U Lužnice - ubytování  Skalice

Chata U Lužnice - ubytování Skalice

Skalice

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
Lokalita: Jižní Čechy
od 10003,-Kč / 7 nocí / objekt
Kapacita ubytování: Max. 5 osob, 2 pokoje

Chata U Lužnice je součástí klidné chatové osady mezi obcemi Ústrašice a Skalice, nedaleko jihočeských měst Tábor a Soběslav.

Pískovna Roudná, prohlídka historického Tábora či například Chýnovské jeskyně. Necháte si chutnat? Máme tu ještě historickou Soběslav s Bechyní.

Chata stojí na vlastním pozemku o rozloze přibližně 300 m2, který je ohraničený živým plotem. Na pozemku mohou klienti využít venkovní zastřešené posezení (zahradní nábytek, ohniště, zastřešená pergola, vydlážděná terasa před chatou). Celá chata je určena k ubytování max. 5 osob (případnou 6. osobou může být dítě bez nároku na lůžko) a je dvoupodlažní

...více

Chata Pod Jezem - ubytování  Dobronice u Bechyně

Chata Pod Jezem - ubytování Dobronice u Bechyně

Dobronice u Bechyně

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
Lokalita: Jižní Čechy
od 7000,-Kč / 7 nocí / objekt

Kam se podívat v okrese Tábor? Nabízí se například Kozí Hrádek, ale i historické centrum tohoto krásného města. Co třeba vila doktora Beneše?

Chata je součástí střediska Makar. Jedná se o 6 l. chatu rozdělenou na 4 l. a 2 l. pokoj, každý má vlastní vchod z verandy. 2 l. pokoj má vlastní sociální zařízení (vchod z verandy) a disponuje dvouplotýnkovým sporákem s el. troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, televizí a bio topidly, lednicí a potřebným kuchyňským nádobím. Dřez není k dispozici. 4 l.

...více

Chalupa Stádlec - ubytování  Stádlec

Chalupa Stádlec - ubytování Stádlec

Stádlec

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
od 6293,-Kč / 7 nocí / objekt

Dobronice u Bechyně aneb zřícenina, kterou si zamilujete. Granátová skála, zámek Bechyně, ale také ZOO v Hluboké a koupaliště Pohoda, co více dodat?

Chalupa stojí na velkém a oploceném pozemku. Jedná se o zrekonstruovanou chalupu, která se dělí na dvě části. První část nikdo neobývá a druhá, větší část, je celá k dispozici klientům. Hlavním vchodem z boční strany se vchází na chodbu (skříň, stůl, 2x židle), ze které se dále jde na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - vana + sprcha, umyvadl

...více

Chalupa Hutě - ubytování  Černýšovice

Chalupa Hutě - ubytování Černýšovice

Černýšovice

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
Lokalita: Jižní Čechy
od 19992,-Kč / 7 nocí / objekt

 

Protivín a jeho krokodýlí ZOO, pestrá nabídka historických klenotů v srdci Tábora nebo Písku, ale také pohádková vesnička Selibov. K tomu koupaliště v Týně nad Vltavou nebo Bechyni.

Objekt je přístupný po nezpevněné cestě od mostu přes řeku Lužnici, která vede pozemkem náležejícím k objektu. K hlavnímu vchodu se projde zastřešenou verandou (posezení). Z verandy vede branka k řece. Hlavním vchodem se vstupuje do chodby. Proti vchodu jsou dveře do kuchyňky (kuch. linka). Z chodby vpravo se vstupuje do chodbičky (skříň, lednice s mrazákem), na jejíž

...více


Chalupa Černická hájenka - ubytování Sudoměřice u Bechyně

Chalupa Černická hájenka - ubytování Sudoměřice u Bechyně

Sudoměřice u Bechyně

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
Lokalita: Jižní Čechy
od 23800,-Kč / 7 nocí / objekt

Rytířský rybník, řeka Lužnice, ale také pískovna Vlkov. Vychutnejte si atmosféru zámku Bechyně nebo Červené Lhoty, legendy mezi českými pohádkami.

Hájovna Černice je starý objekt s nepopsatelnou pohodovou atmosférou. Vnitřní dispozice jsou ideální pro velkou, třeba i tří generační rodinu nebo partu přátel. K dispozici je moderní kuchyně s otevřenou jídelnou, spojenou s obývacím pokojem. Výhledy z oken jsou přímo do lesa a zeleně před hájovnou. 50 metrů od hájovny se nachází jediný další objekt, kde je od kv

...více

Chalupa Jižní Čechy - ubytování Sudoměřice u Bechyně

Chalupa Jižní Čechy - ubytování Sudoměřice u Bechyně

Sudoměřice u Bechyně

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
Lokalita: Jižní Čechy
od 21658,-Kč / 7 nocí / objekt

 

ZOO Hluboká nad Vltavou nebo Tábor? I to jsou alternativy, samozřejmě se můžete vydat i na Rytířský rybník nebo na zámek Červená Lhota.

Chalupa je dvoupodlažní dům z roku 1920, který prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2017. Celková obytná plocha domu je cca 160 m2 ve dvou patrech. Celý dům leží na uzavřeném, oploceném pozemku, kde je možnost i parkovat. V přízemí naleznete zařízenou kuchyni se základním vybavením pro rekreační pobyt (myčka nádobí, sporák, mikrovlnou troubu, lednici...), koupelnu s va

...více

Chalupa statek Beranka - ubytování Opařany

Chalupa statek Beranka - ubytování Opařany

Opařany

ubytování v Jihočeském kraji -> dovolená v okrese Tábor
Lokalita: Slapy, Orlík a okolí
od 12355,-Kč / 7 nocí / objekt

Bechyně, Tábor, ale také Bernartice, Dražice a historické Borovany. Nechte si chutnat, Tábor je regionem, kde se nebudete nikdy nudit!

Chalupa je nově rekonstruovaný objekt k ubytování s velkým uzavřeným dvorem, takže si můžete plně užívat maximálního soukromí a pohody během Vaší dovolené. V objektu je pro klienty připraveno 5 ložnic, společenská místnost (pohovka, TV), kuchyně a tři koupelny, z toho dvě jsou vybaveny toaletou. Na pozemku mohou klienti využít prostory pro posezení, venkovní vyhř

...více

<< < 1 > >>

České Budějovice
   Český Krumlov
   Jindřichův Hradec
   Písek
   Prachatice
   Strakonice
   Tábor


Penziony a chalupy Tábor a okolí

Krásné a útulné chalupy mají svoje kouzlo. Vyberte si přesně takovou, která bude odpovídat vašim představám a požadavkům. V nabídce najdete velký výběr malých a útulných chatek, kde najde potřebné soukromí menší rodina. Nechybí ani větší chaty třeba pro partu přátel nebo pro firemní setkání v podobě teambuildingové akce. Je libo chatu s venkovním bazénem? Nejlépe uprostřed krásné přírody? Na místě, kde se dá jezdit na kole nebo podnikat výlety? Nebo raději preferujete rušnější lokalitu na dosah historických památek? Nic není problém. Díky rozmanité nabídce si každý vybere to pravé místo pro strávení pohodové dovolené.


Oblíbené lokality:

Beskydy a Valašsko
Bílé Karpaty
Brdy
Broumovsko
Česká Kanada
České středohoří
České Švýcarsko
Českomoravská Vysočina
Český ráj
Drahanská vrchovina
Džbánsko a Podřípsko
Haná
Hostýnské vrchy
Chřiby
Jeseníky
Jizerské hory
Jižní Čechy
Králický Sněžník
Královéhradecko
Krkonoše
Krušné hory
Křivoklátsko a Rakovnicko
Lipno a okolí
Lužické hory
Máchovo jezero
Moravský kras
Náchodsko
Novohradské hory
Orlické hory
Pálava
Plzeňsko
Podkrkonoší
Podyjí
Pojizeří
Polabí
Posázaví
Pošumaví
Praha a okolí
Slapy, Orlík a okolí
Slovácko
Šumava
Západočeské lázně
Žďárské vrchy
Železné hory